Detajet e prones

TRR-0618-1184 Jepet me qera klinike dentare te kinema Ali Demi - Tirane

 • 16
 • 1
 • 2
 • 3 - Copy (2)
 • 4
 • 6 - Copy
 • 7
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Property ID : TRR-0618-1184

Qera 640 Euro muaji - Ambjente biznesi
156 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera klinike dentare te kinema Ali Demi
Ka nje siperfaqe prej 156 m2
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6 katesh
Ofrohet  me te gjitha paisjet e nevojshme , gjithashtu mund te behet dhe laborator.
Eshte e pershtatshme per cfare do lloj zyre , per qender fizioterapike , dermatologjike , klinike dentare etj
Cmimi 640 euro euro / muaji 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme