Detajet e prones

TRR-0618-1194apartament 2+1 tek ish nsharaku mbrapa Universitetit Europian - Tirane

Property ID : TRR-0618-1194

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaj - Apartamente 2+1
85 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish nsharaku mbrapa Universitetit Europian      Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor . Ambjenti perbehet nga salloni , ambjenti i gatimit , 2 dhoma gjumi , tualeti  dhe ballkoni.
Eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore .
Cmimi : 350 euro i diskutueshem

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme