Detajet e prones

TRR-0618-1198 Jepet me qera garsoniere , ndodhet ne myslym shyri te banka society - Tirane

  • WhatsApp Image 2018-10-23 at 11.48.19
  • WhatsApp Image 2018-10-23 at 11.48.19(1)
  • WhatsApp Image 2018-10-23 at 11.48.19(2)
  • WhatsApp Image 2018-10-23 at 11.48.19(3)
  • WhatsApp Image 2018-10-23 at 11.48.19(4)
  • WhatsApp Image 2018-10-23 at 11.48.19(5)

Property ID : TRR-0618-1198

Apartamente me qera, Qera 300 Euro muaji - Garsoniere
40 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera  garsoniere , ndodhet ne myslym shyri te Banka Society
Ka siperfaqe prej 40m2
Ndodhet ne katin e trete
Eshte e mobiluar shum mire me te gjitha , kushte hoteli
Cmimi 300 euro / muaji ( me uje ,drita dhe internet  te perfshira ne cmim )

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme