Detajet e prones

TRR-0618-1200 Jepet me qera garsoniere , ndodhet ne myslym shyri te banka society - Tirane

 • 1
 • 8db1354a-6dcf-4928-9373-eafe76f4b4e3
 • 9b57a6e2-a139-41b4-be89-ebfa21e87b3c
 • 26a3095e-29b8-4e32-a53e-2efa2bc7505a
 • 32fbc536-606a-4779-b4a5-42d298577b4a
 • a928a90d-fe8f-43a4-b2c9-6ec5722cd039
 • 8db1354a-6dcf-4928-9373-eafe76f4b4e3
 • 9b57a6e2-a139-41b4-be89-ebfa21e87b3c
 • 26a3095e-29b8-4e32-a53e-2efa2bc7505a
 • 32fbc536-606a-4779-b4a5-42d298577b4a
 • a928a90d-fe8f-43a4-b2c9-6ec5722cd039

Property ID : TRR-0618-1200

Qera 300 Euro muaji - Garsoniere
40 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera garsoniere , ndodhet ne myslym shyri
Ka siperfaqe prej 40m2
Ndodhet ne katin e trete
Eshte e mobiluar shum mire me te gjitha , kushte hoteli
Cmimi 300 euro / muaji secila ( me uje dhe drita te perfshira)

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme