Detajet e prones

TRR-0618-1204 Jepen me qera 2 vila te njejta prane tegut - Tirane

  • 1
  • 13
  • 15
  • 16
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • 9

Property ID : TRR-0618-1204

Qera 3,000 Euro muaj - Vila
500 m26 Dhoma Gjumi6 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepen me qera 2 vila te njejta prane tegut 
Kane siperfaqe nga 500 m2
Jane te organizuara ne 6 dhoma , 6 tualete.
2 salone pritje, dy ambiente gatimi dhe ngrenie, 2 oxhaqe me dru, ngrofja e ftofja me ciller , me veshje kapot, me duralumin qe ruan temperature.
Me pus me uje te pa nderprere, me bace seicila vile me 500 m2 te mbjella me peme frutore te ndryshme.
Ka verande ne katin e dyte
Cmimi per secilen 3000euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme