Detajet e prones

TRR-0618-1211 Jepet lokal me qera ne zonen e Bllokut - Tirane

Property ID : TRR-0618-1211

Okazione, Qera 2,000 Euro muaj - Bar

Jepet lokal me qera ne zonen e Bllokut
Ka nje siperfaqe prej 113.3 m2 siperfaqe e brendeshme me hipoteke, nga te cilat 81m2 eshte me hipoteke apartament dhe 32.3 m2 eshte me hipoteke njesi
dhe nje verande prej 40 m2 ne shfrytezim dhe fasede me pamje ballore prej 7.5 m .
Mundesi e mire investimi dhe cmim okazion !
I pershtatshem per cfare do lloj aktiviteti
Cmimi i qerase 2000 euro neto , pa taksa

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme