Detajet e prones

TRR-0618-1216 Jepet me qera Ambjent ne bllok - Tirane

  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRR-0618-1216

Qera 1,600 Euro muaji - Ambjente biznesi
141 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Ambjent ne bllok
Eshte buze rruge ne nje nga rruget me kryesore ne bllok.
Kati i pare ka siperfaqe prej 141 m2.
Rreth 80 m2 eshte hapesire e hapur pa kolona, ka dhe dy dhoma te vecanta per zyra te shefave.
Tualet dhe kuzhine gatimi per kafe dhe ngrenie.
E shtruar me parket.
Tavane te varura.
Kondicionim. Aspirim etj.
Ka lartesi 3.5 ma rafte per dosje, ka dhe ballkon.
Ka nje vend parkimi,
E pershtatshme per Zyra, banke, klinike dentare, studio ligjore fondacion etj.
Ka oborr dhe vend shume i qete.
Cmimi i qerase 1600 euro/muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme