Detajet e prones

TRR-0618-1213 Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes - Tirane

  • WhatsApp Image 2018-11-02 at 18.03.32(1)
  • WhatsApp Image 2018-11-02 at 18.03.32
  • WhatsApp Image 2018-11-02 at 18.03.33(1)
  • WhatsApp Image 2018-11-02 at 18.03.33(2)
  • WhatsApp Image 2018-11-02 at 18.03.33(3)
  • WhatsApp Image 2018-11-02 at 18.03.33
  • WhatsApp Image 2018-11-02 at 18.03.34

Property ID : TRR-0618-1213

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 1+1
1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes
Ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Rrugen e Kavajes prane universitetit ufo gjethashtu eshte nje nga zonat me te aksesueshme ne qytet ndodhet vetem 2 minuta larg nga qendra dhe ka prane vetes qendra tregtare si qendra Toptani dhe biznese te ndryshme private apo supermarkete dhe dyqane te ndryshme
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi , tualet , ballkon
Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me mobilim te ri.
Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme