Detajet e prones

TRR-0618-1215 Jepet me qera ambjent ne qender te Bllokut ! - Tirane

Property ID : TRR-0618-1215

Qera 4,000 Euro muaji - Bar

Jepet me qera ambjent
Ndodhet ne qender te bllokut 
Eshte Buze rruge kryesore
Ka 20 metra fasade nga rruga kryesore
Ndodhet ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe prej 240 m2, ka lartesi 3.40
Ka verande te shfrytezueshme 150 m2
E pershtatshme per cfare do lloj biznesi , si restorant, zyra klinike, studio ligjore fondacion , banke etj
Cmimi i qerase 4000/muaji neto.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme