Detajet e prones

TRR-0618-1217 Jepet me qera apartament 2+1 te Sheshi Wilson - Tirane

 • 0d3f8cde-f1c7-4d76-b111-e59258f61171
 • 5ba45e24-585b-4b1d-9cf6-94f988326fdb
 • 19ef4552-4054-45f2-94ef-e3dd51b983c0
 • 25d6a012-3005-4e92-9277-b5e938e673c3
 • 45d71630-a18c-4684-abc2-b27eacc25dab
 • 60d5d928-4ddc-4f0e-93d7-25dcb1ebabee
 • 126dd647-043a-4958-b49d-4f316f2f2461
 • 0452f53e-0be3-4f10-bb0a-126a9ad49875
 • 67818a6e-468b-4009-902c-1a59668d4f0c
 • a0a882dc-862e-43b8-88e6-e5167aa12d9f
 • ae6eb339-db63-4125-8aac-1cc8e9cce8f7
 • b219a89f-2074-4e3e-b38d-2b16003d2b1e
 • e59b381d-4dd4-4077-aba4-a73978ce45e4
 • e78cf521-dad7-45ee-ad9b-47e0f1fbc55f
 • f4533534-db70-4356-ae17-06f83d0c7ba4
 • 80876ba2-d9a9-4f70-838e-7993400dd156
 • ed27a90c-68e4-4e6d-9199-12ae8114085e
 • fbcf8ffc-1a71-45d4-8e9a-3cba660cc433

Property ID : TRR-0618-1217

Apartamente me qera, Qera 600 Euro muaji - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 prane sheshit “Wilson” .
Siperfaqja eshte 110 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e madhe, 1 tualet I madh, ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri .
Eshte e mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, me nje tualet, ka dhe hidromasazh
Ne cdo dhome ka televizor lcd dhe sac.
Gjithashtu cdo dhome eshte e pajisur me kondicionere, me wiffi .
Eshte e shtruar me parket , e lyer, dhome gjumi e re, lavastovilje, panel diellor.
Eshte riparuar sheshi i pallatit.
Cmimi qerase 600 euro
Preferohen te huaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme