Detajet e prones

TRR-0618-1220 Jepet me qera ambjent ne Qender te Bllokut - Tirane

  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Qera - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent ne Qender te Bllokut 
Ka nje siperfaqe prej 310 m2, Ka dhe verande jashte te shfytezueshme
Eshte e pershtatshme per cfare do lloj aktiviteti si qender estetike krurghikale , lokal , restorant , qender spitalore etj
Cmimi i qerase 6800 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme