Detajet e prones

TRR-0618-1223 Jepet me qera Vile 2-kateshe + bodrum ne Liqenin e Thate. - Tirane

Property ID : TRR-0618-1223

Qera 1,500 Euro muaj - Vila

Jepet me qera Vile 2-kateshe + bodrum  ne Liqenin e Thate.
Ka nje sip trualli prej 450 m2 dhe ndertim 310 m2 secili kat 125 m2 dhe bodrumi 60 m2.
Ofrohet totalisht e mobiluar.
Kati I 1-re eshte bar-restorant me lulishte me pamje nga Liqeni, bodrumi perdoret ne funksion te restorantit dhe kati I dyte banim dhe E rrethuar e sistemuar, mundesi parkimi. Me pamje nga Liqeni.
Me hipoteke.
Cmimi i qerase 1500 euro /muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme