Detajet e prones

TRR-0618-1225 Jepet me qera apartament 2+1 ne Ali Dem ,prane fushes - Tirane

  • 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRR-0618-1225

Apartamente me qera, Qera 370 Euro m2 - Apartamente 2+1
80 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne Ali Dem ,prane  fushes 
Ndodhet ne katin e 2 , pallat i ri
Ka nje siperfaqe prej 80 m2
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete
Eshte e mobiluar totalisht shum mire
Ka dhe garazh te shfrytezueshem.
Cmimi i qerase 370 euro/muaji
Preferon te huaj 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme