Detajet e prones

TRR-0618-1230 Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Dibres - Tirane

Property ID : TRR-0618-1230

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaj - Apartamente 2+1
2 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 prane Fakultetit te Mjeksise tek Qendra Spitalore Nen Tereza.
Zona ne te cilen ndodhet aprtamenti eshte nje zone e qete dhe mjaft e preferuar per banim pasi eshte e aksesueshme me pjeset kryesore te qytetit ku kalojne edhe dy linjat kryesore te urbanit e spitaleve ( Kombinat – Kinostudjo) dhe te unazez zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka prane shume fasilitete si qendren spitalore supermarkete dyqane dhe qendra te ndryshme biznesi .
Ka nje siperfaqe prej 110 m2
Ndodhet ne katin e 4 banim
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi ,2 tualete , ballkon
Eshte i mobiluar totalisht ne menyre lukzoze .
Cmimi 350 euro/ m2                                            

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme