Detajet e prones

TRR-0618-1231 Jepet me qera Ambjent ne zonen e Bllokut. - Tirane

Property ID : TRR-0618-1231

Dyqane me qera, Qera 2,000 Euro muaj - Apartamente 2+1

Jepet me qera Ambjent ne zonen e Bllokut.
Ka nje siperfaqe prej 65 m2 , ka dhe nje magazine te shfrytezueshme
Ndodhet ne buze rruge kryesore
E pershtatshme per cfaredo lloj biznesi , butik , fasd food , sherbime etj
Ka 2 fasada xhami , nga dy anet
Cmimi 2000 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme