Detajet e prones

TRR-0618-1232 Jepet me qera ambjent te ish statcioni i fundit i Tiranes se Re - Tirane

Property ID : TRR-0618-1232

Dyqane me qera, Qera 640 Euro muaj - Dyqan

Jepet me qera ambjent te ish statcioni i fundit i Tiranes se  Re
Ka nje siperfaqe prej 115 m2
Ndodhet buze rruge , me fasade xhami
Eshte e ndare ne disa ambjente te medhaja dhe te lidhura me njeri tjetrin , e cila e ben shum te pershtatshme per zyra , estetike etj
Cmimi i qerase 80.000 leke /muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme