Detajet e prones

TRR-0618-1233 Jepet me qera ambjent , Bllok - Tirane

Property ID : TRR-0618-1233

Qera 30 Euro muaj - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent , Bllok
Kati i pare me siperfaqe 120 m2
Kati i dyte me siperfaqe 120 m2
Katet lidhen midis tyre me shkalle nga brenda dhe nga jashte
E pershtatshme per cfaredolloj aktiviteti , restorant , zyra etj
Firma ben gati gipsin , aspirimin , ndricimin .
Cmimi i qerase 30 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme