Detajet e prones

TRR-0618-1243 Jepet me qera Ambjent ne Bulevardin Bajram Curri. - Tirane

Property ID : TRR-0618-1243

Qera 2,500 Euro muaj - Ambjente biznesi

Jepet me qera Ambjent ne Bulevardin Bajram Curri.

Ambjenti ndodhet buze rruge kryesore , ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te frekuentuara ne tirane .

Zona ne te cilen ndodhet eshte mese e aksesueshme me te gjitha pikat kryesore te Tiranes , dhe nje zone e rrethuar nga biznese te shumte private dhe publike gje qe e ben mese te pershtateshem per investim ne cfardolloj fushe te biznesit si psh : Restorante , Bar-Kafe , Fast-Food etj , eshte nje mundesi e mire investimi .

Siperfaqa e ambjentit eshte 171 m2

Disponon fasad xhami

Objekti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Cmimi : 2500 euro i padiskutueshem pjesa e tarifes se 15% paguhet nga qeramarresi.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme