Detajet e prones

TRR-0618-1244 Jepet me qera apartament 3+1 Rruga e Barrikadave

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Property ID : TRR-0618-1244

Apartamente me qera, Qera 550 Euro muaj - Apartamente 3+1
137 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 te Aleanca Franceze  Rruga e Barrikadave
Ka nje siperfaqe prej 137 m2
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri
Eshte bosh . ka vetem guzhinen dhe nje kondicioner
Ka dhe nje garazh
Eshte e pershtatshme per banim dhe per zyra
Cmimi pa garazh 500 euro/muaji
Cmimi me garazh 550 euro / muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme