Detajet e prones

TRR-0618-1245 Jepet me qera kati i dyte i nje vile ne rrugen e Elbasanit - Tirane

Property ID : TRR-0618-1245

Apartamente me qera, Qera 500 Euro muaj - Apartamente 3+1
120 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera kati i dyte i nje vile ne rrugen e Elbasanit ne fshatin Sos
Eshte 3+1 me nje siperfaqe prej 120 m2
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 ballkone , 2 tualete
Kati i dyte ka hyrje dhe nga vila , dhe hyrje me vete
Ofrohet e pa mobiluar , ka vetem nje krevat ne dhomene gjumit dhe nje dollap
Ka vend parkimi per 1 makine
Cmimi i qerase 500 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme