Detajet e prones

TRR-0618-1253 me qera hotel ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRR-0618-1253

Qera 6,000 Euro muaj - Hotel
1000 m224 Dhoma Gjumi26 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera hotel ne qender te Tiranes 
Ndodhet prane qendres , ne nje vend te rrethuar me dyqane, klube, restorante, sallone bukurie, të gjitha llojet e aktiviteteve.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 980 m2 + restorantin
Restoranti + bari 250 m2
Hoteli eshte i perbere nga :
Recepsioni + nje Bar Restorant ne katin 0
Ka ne total 22 dhoma total nga te cilat 2 jane suita dhe 22 dhomat e tjera jane te perbera
ne gjendje pune jane 13 , per riparim jane 9 dhoma
nga dhoma dyshe dhe teke.
Hoteli ka nevoje per investim, sepse mobilimi eshte bere para disa vitesh.
Cmimi i qerase 6000 euro/ muaji + 3 muaj parapagim garanci+ muaji i pare i qerase.
Me kete cmim investimi qe ben ne hotel pala qiramarrese , nuk njihet nga pala qiradhenese.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme