Detajet e prones

TRR-0618-1254 Jepet Hotel me qera ne Tirane - Tirane

  • 3
  • 9

Property ID : TRR-0618-1254

Qera 10,000 Euro muaji - Hotel

Jepet Hotel me qera ne Tirane
Ka nje siperfaqe ndertimi 1450 m2,
Eshte hotel 4 katesh
Ka nje siperfaqe Trualli prej 1700 m2.
Baza ndertimit me siperfaqe 600 m2,
750 m2 siperfaqe truall i lire.,
Ka parkim me 10 makina.
Eshte i organizuar ne bar, resorant, dy restorante, per klient hoteli dhe vipa si dhe per kliente ditor, verande per bar, restorant, kuzhina 60 m2. salle per evente dhe dasma 340 m2, Kapacitet per 300 persona.
Me piste vallezimi, robot ndricues, foni, salle konferencash per 60 persona.
Ka 26 dhoma hoteli nga te cilat 2 suita, 24 dhoma te cilat pershtaten per teke dhe dopjo.
I kompletuar me te reja me arredim bashkejohor dhe sapo eshte restauruar totalisht qe nga tualetet, dhomat etj.
Eshte hotel me eksperience pune 20 vjecare, me klientele te huaj etj.
Ka 4 panele djellor.
Cmimet e dhoma 50-60 euro.
Suitat 70-100 euro.
Cmimi qerase 10.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme