Detajet e prones

TRR-0618-1258 Jepet me qera Hotel ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRR-0618-1258

Qera 6,000 Euro muaj - Hotel
710 m218 Dhoma Gjumi20 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Hotel ne qender te Tiranes .
Siperfaqe totale ndertimit 710 m2.
Eshte e ndare ne dy kate.
Kati pare qe eshte i organizuar recepsioni, bar-restoranti dhe kuzhine.
Ka 18 dhoma, nga te cilat nje eshte suite, 17 dhoma dopjo dhe twing qe pershtaten teke. Dhomat jepen 60- 70 euro qera/nata .
Eshte i arreduar shume mire.
Ka sistem kondicionimi qendror ,
Ka mundesi parkimi per 8 makina
Cmimi i qerase 6000 euro/muaji pa taksa.
Parapagim 6 muaj garanci per 6 muajt e fundit te vitit 5 si garanci kontraktuale te cilat jane te pakthyeshme neqoftese prishet kontrata.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme