Detajet e prones

TRR-0618-1264 Jepet me qera dyqan te Bulevardi Gjergj Fishta - Tirane

Property ID : TRR-0618-1264

Dyqane me qera, Okazione, Qera 600 Euro muaj - Ambjente biznesi, Dyqan

Jepet me qera dyqan te Bulevardi Gjergj Fishta
Ka nje siperfaqe prej 76 m2 por ne te vertete eshte 85 m2
Ka pamje nga rruga kryesore.
Ka fasade xhami nga rruga kryesore dhe fasade anesore
Eshte i pershtatshem per furre buke , gomisteri , dyqan bojrash , servis makinash , pjese auto , agjensi turistike , farmaci etj
Cmimi i qerase 600 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme