Detajet e prones

TRR-0618-1267 Jepet me qera dyqan ne qender te Bllokut - Tirane

Property ID : TRR-0618-1267

Dyqane me qera, Qera 500 Euro muaji - Dyqan
25 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan ne qender te Bllokut
Ndodhet buze rruge kryesore
Ka nje siperfaqe prej 25 m2
Eshte e investuar , me parket
Dyqani ka lartesi prej 4.8 m
Ka tualet dhe depo
Eshte e pershtatshme per aktivitete elitare , zyra te ndryshme , agjensi turistike, produkte bio ,
Cmimi i qerase 500 euro /muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme