Detajet e prones

TRR-0618-1268 Jepet me qera apartament 3+1 per zyra Bulevardi Gjergj fishta - Tirane

Property ID : TRR-0618-1268

Apartamente me qera, Qera 8 Euro m2 - Apartamente 3+1
100 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 per zyra Bulevardi Gjergj fishta 
Ka nje siperfaqe prej 100 m2
Eshte i organizuar ne soxhorno , 2 dhoma , 2 tualete
Eshte bosh
Eshte shum e perhstatshme per zyra te ndryshme por jepet dhe per banim
Ka Investime shum cilesore me koncioner qendror , me chiller , grila me telekomand , me parekt , ndricim , moder, hidro sanitare modrene cilesore
Cmimi i qerase 8 euro/ m2 ( me taksa te paguara )

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme