Detajet e prones

TRR-0618-1270 Jepet me qera Apartament 3+1 ne rrugen Shyqyri Brari , Kopshti Zoologjik ne Tirane. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Property ID : TRR-0618-1270

Apartamente me qera, Qera 650 Euro muaji 
140 m2 3 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Apartament 3+1 ne rrugen Shyqyri Brari , Kopshti Zoologjik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik.
Ka siperfaqe prej 140 m2
Eshte e organizuar ne:
2 sallone ku njera prej tyre mund te kthehet lehtesisht ne dhome gjumi, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone ku ne njeren prej tyre eshte vendosur nje kuzhine e vogel.
Ofrohet plotesisht e mobiluar. Mobilimi eshte bashkohor dhe nje pjese e tyre jane pothuajse te reja.
Brenda apartamentit do te gjeni qetesine dhe komoditetin e duhur.
Banesa ju ofron organizim te mire te hapesires se brendshme, dhoma te bollshme, punime te ndryshme gipsi, leter murale, parket druri dhe laminat ne te gjithe ambientin, oxhak funksional, sistem Chiller per ngrohjen dhe ftohjen, tualet me hidromasazh etj.
Apartamenti eshte i orientuar nga veriu dhe jug-lindja, me pamje te lagjes perreth
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te Tiranes, prane Liqenit Artificial, Kopshtit Botanik, qendres tregtare TEG dhe autostrades Tirane-Elbasan.
Ne cmim perfshihen edhe 3 vende parkimi ne garazhd te mbyllur ne katin e nendheshem.
Cmimi i qerase 650 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme