Detajet e prones

TRR-0618-1272 Jepet me qera apartament 2+1, ndodhet prane sheshit Avni Rustemi tek pazari i Ri - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 28

Property ID : TRR-0618-1272

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaji - Apartamente 2+1
90 m2 2 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1, ndodhet prane sheshit Avni Rustemi tek pazari i Ri
Ka siperfaqe 90m2 ,
Ndodhet ne katin e 3 banim
Eshte e organizuar ne soxhorno, ambjent gatimi me vete me dalje ne ballkon, orientimin e dhomave nga veri-perendimi. mobiluar totalisht, e mobiluar me te gjitha, lavastovilje lavatrice dhe mobilim modern shume i mire.
Cmimi i qerase 400 euro/muaji  me gjithe parkim makine, parkim i hapur per nje makine.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme