Detajet e prones

TRR-0618-1273 Jepet me qera ambjent te drejtoria e policise , ne bllok - Tirane

  • 3
  • 1
  • 2

Property ID : TRR-0618-1273

Qera 1,500 Euro muaji - Ambjente biznesi
200 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

 

Jepet me qera ambjent ne blv Gjergj Fishta. Segmenti Qender Drejtoria Policise.
Ka nje siperfaqe prej 200 m2
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor personal me vete.
Ka aspirim, kondicionim. Ka fasade xhami dhe ndricim natyral
Jepet bosh
Eshte me sistem ngrohje, ftohje,ciller.
Eshte e pershtashme per zyra te ndryshme call center etj
Cmimi i qerase 1500 euro/muaji 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme