Detajet e prones

TRR-0618-1274 Jepet lokal me qera Bulevardi Bajram Curri - Tirane

Property ID : TRR-0618-1274

Dyqane me qera, Qera 1,300 Euro muaji - Dyqan
130 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet lokal me qera Bulevardi Bajram Curri .
Siperfaqe e brendshme 130 m2 , ambjent i jashtem mbi 80 m2.
Disponon Fasada Xhami
Lokali eshte i investuar me parket dhe aspirim.
Lokacioni i lokalit e ben shume te favorshem dhe te frekuentuar pasi eshte buze rruge kryesore dhe tejet te aksesueshme me pikat kyce te Tiranes.
Ambjenti eshte i pershtatshem per fasfood piceri bar kafe restorant dhe restorant peshku etj.
cmimi 1300 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme