Detajet e prones

TRR-0618-1275 Jepet me qera apartament 2+1 te rezidenca Kodra e Diellit 1 - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Property ID : TRR-0618-1275

Apartamente me qera, Qera 600 Euro muaji - Apartamente 2+1
100 m2 2 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 te rezidenca Kodra e Diellit 1
Ka nje siperfaqe prej 100 m2
Ndodhet ne katin e dyte.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme dhe te markave me te njohura , i shtruar me parket.
Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te aksesueshme
Rezidenca ne te cilen ndodhet eshte e pajisur me sistem sigurimi , ambjente shplodhese , ajer te paster
Cmimi i qerase 600 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme