Detajet e prones

TRR-0618-1276 Jepet me qera ambjent tek Rruga Budi - Tirane

  • 2
  • 3

Property ID : TRR-0618-1276

Dyqane me qera, Qera 330 Euro muaj - Dyqan

Jepet me qera ambjent tek  Rruga Pjeter Budi
Ka nje siperfaqe prej 210 m2
Ndodhet buze rruge por brenda ne lagje
Eshte e pershtatshme per cfare do lloj aktiviteti
ka dhe parking
Cmimi i qerase 40000 leke /muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme