Detajet e prones

TRR-0618-1277 Jepet me qera hotel ne qender te tiranes - Tirane

Property ID : TRR-0618-1277

Qera 7,000 Euro m2 - Hotel

 Jepet me qera hotel ne qender te tiranes
Te gjitha dhomat jepen me qera 90 euro/ nata
90% jepen me qera cdo nate
Eshte nje nga hotelet me te mira ne Tirane
Ka recepsion , restorant , bar
Ka cmim 7000 euro/ muaji
Informacioni eshte konfidencial
Lokacion shume i favorshem per klientet dhe turistet

 

 

 

                                       

 

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme