Detajet e prones

TRR-0618-1279 Qera apartament 1+1 Rruga e Elbasanit - Tirane

 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(2)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(3)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(4)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(5)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(6)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(7)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(8)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(9)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(10)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(11)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(12)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03(13)
 • WhatsApp Image 2019-01-14 at 19.28.03

Property ID : TRR-0618-1279

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaj - Apartamente 1+1
75 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1, ndodhet tek rruga e elbasanit
Zona ku ndodhet apartamenti e ben shume te sigurte dhe te qete pasi ndodhet mbrapa ambasades amerikane ne nje pallat te ri.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre luksoze dhe perbehet nga :
Salloni , ambjenti i gatimit , dhoma e gjumit dhe tualeti .
Ndodhet ne katin e dyte Banim
Disponon Parkim te perfshire ne cmim.
Cmimi 400 euro i Diskutueshem

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme