Detajet e prones

TRR-0618-1283 Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori - Tirane

 • WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.56.54
 • WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.56.56(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.56.57(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.56.57(2)
 • WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.56.57
 • WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.56.58(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.56.58(2)
 • WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.56.58
 • WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.56.59(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.56.59
 • WhatsApp Image 2019-01-18 at 15.57.00(1)

Property ID : TRR-0618-1283

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaj - Apartamente 2+1
82 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 prane inxhinjerise tek 21 Dhjetori nje nga zonat me te preferuara nga te gjithe per banim
ka nje siperfaqe prej 82m2
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri totalisht e investuar
Perbehet nga salloni ambjenti i gatimit 2 dhomat e gjumit ballkoni i cili komunikon ballkonin me dhomen  martesore dhe tualeti
E mobiluar totalisht me te gjitha te reja

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme