Detajet e prones

TRR-0618-1285 Jepet me qera Ambjent biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta - Tirane

  • 16
  • 18
  • 12

Property ID : TRR-0618-1285

Qera 2,500 Euro muaji - Ambjente biznesi
700 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Ambjent biznesi me siperfaqe totale 700 m2 
Ndodhet ne qender te Tiranes ne Bulevardin “Gjergj Fishta”
Ndodhet buze rruge kryesore ka vetem 3 4 shkalle qe zbret, ka ndricim natyral dhe dritare te medhaja
Ka 288 m2 siperfaqe ambjente te perbashketa te shfrytezueshme brenda pronesise ,
Eshte e pershtashme per palester force , Magazinim , punishte industriale , ushqimore , qender shendetsore , laboratore , etj
Kundrejt investimit qe do te behet qeraxhiu pronari e njeh investimin ne prone te patundshme
Cmimi i references se zone 2338 euro/ m2
Cmimi i qerase 2500 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme