Detajet e prones

TRR-0618-1286 Jepet me qera ambjent per Biznes - Tirane

Property ID : TRR-0618-1286

Qera 1,000 Euro muaji - Ambjente biznesi
100 m2 2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent  per Biznes ndodhet Shume prane  kryqezimin e Vasil Shantos 
Ndodhet ne katin e pare pallat egzistues
Ka nje siperfaqe prej 100 m2
Ka mundesi ndarje ne 2 yqane te medhaja
Jepet me qera bosh
Jepet bashke por dhe vec e vec.
I njihet investimi per cfare do lloj biznesi qe te behet ne prone qe do te thot shtimi i pllakave , suvatimet , ato qe i ngelen biznesit.
Cmimi per te gjithe ambjentin 2000 euro/muaji
Cmimi per secilin 1000 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme