Detajet e prones

TRR-0618-1287 Apartament 2+1 Pazari Ri - Tirane

 • 5
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • WhatsApp Image 2019-02-26 at 13.03.28

Property ID : TRR-0618-1287

Apartamente me qera, Qera 450 Euro muaj - Apartamente 2+1
136 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Pazarit te Ri prane qendres Linkoln .
Ndodhet ne katin e 4 banim dhe disponon nje siperfaqe prej 136 m2 .
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e preferuar pasi ndodhet shume prane qendres dhe mese e aksesueshme me pikat kyce te qytetit gjethashtu njihet si nje zone me shume fasilitete pasi ka prane shkolla universitete qender tregtare biznese private qendrqa shendetsore etj.
Apartamenti perbehet nga salloni ambjenti i gatimit 2 dhomat e gjumit ballkoni dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.
Cmimi 450euro.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme