Detajet e prones

TRR-0618-1288 Apartament 2+1 tek Bulevardi Zogu - Tirane

 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.06(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.06
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.07
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.08(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.08(2)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.08
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.09
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.10
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.11(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.11(2)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.11
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.12(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.12(2)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.12
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.13
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.44
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.34.45

Property ID : TRR-0618-1288

Qera 500 Euro muaj - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera  apartament 2+1 tek Bulevardi Zogu I prane qendres se Tiranes.
Ambjenti disponon nje siperfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.
Apartamenti perbehet nga salloni ambjenti i gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti ballkoni dhe garazhi.
Cmimi 500 euro i diskutueshem.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme