Detajet e prones

TRR-0618-1289 Ambjent me qera ne rrugen Mihal Duri - Tirane

  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.54
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.54(1)
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.53
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.52
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.52(1)

Property ID : TRR-0618-1289

Qera 250 Euro muaj - Ambjente biznesi
33 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet ambjent me qera ne rrugen Mihal Duri shume prane rruges se Durresit.
Ambjenti Disponon nje siperfaqe prej 33m2 dhe ndodhet ne katin kati 0 e pershtatshme per cfardolloj aktiviteti.
Cmimi per qera 30.000 leke ndersa per shitje 83.000 €

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme