Detajet e prones

TRR-0618-1290 Jepet ambjent me qera ne rrugen e Rrugen Kavajes. - Tirane

  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.19
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.20(1)
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.20
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.21(1)
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.21(2)
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.21

Property ID : TRR-0618-1290

Dyqane me qera, Qera 500 Euro muaj - Ambjente biznesi, Dyqan
64 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet ambjent me qera ne rrugen e Rrugen Kavajes.
Ambjenti Disponon nje siperfaqe prej 64 m2 dhe ndodhet ne katin kati 0 e pershtatshme per cfardolloj aktiviteti.
Cmimi per qera 500 euro i diskutueshem

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme