Detajet e prones

TRR-0618-1291 Jepet ambjent me qera ne rrugen e Bogdaneve - Tirane

 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.02
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.03(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.03
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.04(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.04
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.05(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.05
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.06(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.06(2)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.06
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.33.07

Property ID : TRR-0618-1291

Qera 1,225 Euro muaj - Ambjente biznesi
175 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet ambjent me qera ne rrugen e Bogdaneve prane qendres. Ambjenti Disponon nje siperfaqe prej 175 m2 dhe ndodhet ne katin kati 1 banim e pershtatshme per cfardolloj zyra call centera etj.   Totalisht i investuar me kondicjonere dhe i shtruar me parket Cmimi per qera 7eurom2/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme