Detajet e prones

TRR-0618-1292 Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Bogdaneve - Tirane

  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.32.47
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.32.48(1)
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.32.48
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.32.49(1)
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.32.49
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.32.50(1)
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.32.50(2)
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.32.50
  • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.32.51

Property ID : TRR-0618-1292

Apartamente me qera, Qera 500 Euro muaj - Apartamente 2+1
125 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Bogdaneve i 1 prane qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 5 banim dhe jane totalisht te investuar me parket kondicjonere dhe i mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore.
Ambjenti disponon nje siperfaqe prej 125 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.
Apartamenti perbehet nga salloni ambjenti i gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni.
Cmimi 500 euro i diskutueshem.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme