Detajet e prones

TRR-0618-1293 Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Ismail Qemali - Tirane

 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.22
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.23(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.23
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.24(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.24(2)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.24
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.25(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.25
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.26(1)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.26(2)
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.26
 • WhatsApp Image 2019-01-31 at 17.31.27

Property ID : TRR-0618-1293

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaj - Apartamente 2+1
73 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Ismail Qemali prane RTSH .
Ndodhet ne katin e 6 banim me nje siperfaqe 73m2 ne nje pallati te ri shume cilesor.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim gjethashtu eshte nje nga zonat me te aksesueshme ne qytet ndodhet vetem 5 minuta larg nga qendra dhe ka prane vetes qendra dhe biznese te ndryshme private apo supermarkete dhe dyqane te ndryshme.
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi , tualet , ballkon
Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me mobilim te ri.
Cmimi 400 euro/muaj pa taksa me taksa 450 euro / muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme