Detajet e prones

TRR-0618-1295 Jepet me qera apartament 3+1 te Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2 - Tirane

  • viber image 15
  • viber image 12
  • viber image 11
  • viber image 7
  • viber image 2
  • 8
  • 8
  • viber image 10

Property ID : TRR-0618-1295

Apartamente me qera, Qera 800 Euro muaj - Apartamente 3+1
157  m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 te Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2
Disponon nje siperfaqe totale 157 m2 kati 6 banimi i parafundit,me ashensor ne pallate te ri te 2014.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,2 tualete,1 depo,1 sallon i madh dhe kuzhine me vete, pa ballkon.
Me sistem chiller te fundit ,i shtruar me parket,ka hapesire shume te madhe.
Jepet bosh dhe eshte i pershtatshem per banim dhe per zyra.
Orientimi jug-lindje.
Cmimi 800 Euro/Muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme