Detajet e prones

TRR-0618-1296 Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen Mujo Ulqinaku , myslym shyri - Tirane

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 1

Property ID : TRR-0618-1296

Apartamente me qera, Qera 200 Euro muaji - Apartamente 1+1
55 m2 1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen Mujo Ulqinaku , myslym shyri 
Ka nje siperfaqe prej 55 m2
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues
Jepet bosh ka vetem kundrabufe
Ka orientim Jug-lindje
Jepet per zyra dhe per banim
Cmimi i qerase 200 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme