Detajet e prones

TRR-0618-1297 Jepet vile me qera te rruga e kavajes tirane - Tirane

  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRR-0618-1297

Qera 1,800 Euro muaji - Vila
245 m27 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet vile me qera te rruga e kavajes  tirane 
Vila eshte 2 kate + papafingo 245 m2 ndertim me oborr.
Ka 7 dhoma 2 tualete, me oxhak funksional, sistem ngrohje ftohje me chiller e veshur me termoizolim kapot.
Ka vend te mjaftueshem per parkim
Vila pozicionohet ne nje vend shum te mire si per banim dhe per zyra.
Cmimi i qerase 1800 euro/ muaji 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme