Detajet e prones

TRR-0618-1298 Shitet Papafingo 3+1 te liqeni i thate pozicion shum i mire - Tirane

 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 11.39.35
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 11.39.37
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 11.39.38
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.10
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.11(1)
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.11
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.12(1)
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.12
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.14
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.15(1)
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.15
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.16(1)
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.16
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.17(1)
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.17
 • WhatsApp Image 2019-02-09 at 12.29.18

Property ID : TRR-0618-1298

Shitje 300,000 Euro euro - Apartamente 3+1
127.73 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Papafingo 3+1 te liqeni i thate pozicion shum i mire 
Vile ne ajer
Ka nje siperfaqe prej 172,73 m2 te brendshme
Verande me siperfaqe 100 m2 , rreth e rrotull
Ndodhet ne katin e 5 , pallat 5 katesh
Ka garazh 46 m2
Ka orentim Jug-Lindje -Perendim -Veri
Papafingo eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent pritje , guzhine , 3 dhoma gjumi , 2 tualete , dhe veranda qe eshte gjysem e mbuluar.
Eshte ne ashensor me vete , ashensori ulet deri ne garazh.
Punime speciale , oxhak , ngrohje me chiller , tavane te varuara , me camera , paisje elektrike , hidrosanitare te reja
Shtrimi dhe dyert nuk jane vene pasi vendosen ne baze te kerkeses se Klientit
Cmimi i shitjes 1300 euro/ m2
Cmimi i verandes 700 euro/ m2
Cmimi i garazhit 15.000 euro

 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme