Detajet e prones

TRR-0618-1299 Jepet me qera magazine ne Kilometrin e 1 ne autstraden tirane durres , prane Spitalit Hygea - Tirane

Property ID : TRR-0618-1299

Qera 3 Euro m2 - Magazine
200 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera magazine ne kilometrin   e 1 ,ne autstraden tirane -durres , prane Spitalit Hygea
Ka siperfaqe prej 200 m2 , ka dhe nje ambjent tjeter 50 m2 qe eshte i pershtatshem per lokal
Eshte e investuar e rregulluar
Buze rruge
E pershtatshme per magazinim malli , punishte etj
Ka ambjent jashte per shfrytezim deri ne 1000 m2
Cmimi i qerase 3 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme