Detajet e prones

TRR-0618-1300 Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen Myslym shyri - Tirane

  • 4
  • 1
  • 2
  • 3

Property ID : TRR-0618-1300

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaji - Apartamente 1+1
67 m2 1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym shyri te Alb Telecom
Ka nje siperfaqe prej 67 m2
Ndodhet ne katin e 3 pallat egzistues , totalisht e rikonstruktuar
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi , tualet , ballkon
Eshte totalisht e mobiluar shum mire
Te perfshira ne cmimin e qerase uje, drita dhe internet.
Cmimi i qerase 400 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme